KONST / Litografier / Serigrafi 16992015
nr 1699 2015
Pablo Picasso
(1881-1973), Spanien
Serigrafi, Mor och barn. Ej signerad. Silkscreen, Silkscreen, bildmått: 50x38 cm, yttermått inklusive ram: 68x54
Pablo Picasso, spansk konstnär och poet född 1881, död 1973.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 5 maj 2025
kl 19:32:38
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
700 kr
Pablo Picasso
Läs mer om Pablo Picasso