KONST / Litografier / Serigrafi 14054406

nr 1405 4406

Maria Manuela Vintilescu

(f. 1959), Sverige

Serigrafi, 3 st, Maria Manuela Vintilescu (f. 1959), Sverige. Signerad, numrerad 81/125. Motivet: 40x40cm, yttermått inklusive ram: 52x52cm

Maria Manuela Vintilescu, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1959.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 21 juni 2021
kl 18:20:50

19/6 14:34:15 1      Vinnande bud
21/6 18:00:50 1      justering av budtak

  • Tema
  • 21 jun

Kvinnliga konstnärer

Läs mer om Kvinnliga konstnärer

Maria Manuela Vintilescu

Läs mer om Maria Manuela Vintilescu