ART / Lithographs / Silkscreen 10435041
nr 1043 5041
Manuel Ros
(f. 1965), Spanien
Manuel Ros, sheet: 50x50, 45/50, löst blad,
SILKSCREEN, Manuel Ros, bladets mått: 50x50, 45/50, löst blad
Manuel Ros, Spanish painter, born 1965, Palma de Mallorca.
Monday June 13 2016
at 20:02:48