KONST / Litografier / Serigrafi 10333729
*
nr 1033 3729
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 25 april 2016
kl 19:13:35
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka lior litografier löst blad porträttmåleri ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Ron Lior
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
nr 1033 3729
Ron Lior
(f. 1971), Sverige
Serigrafi, Lior, 172/250, Flicka, bladets mått: 64x90, löst blad
Ron Lior, bildkonstnär född 1971.
| Följerätt | |
|---|---|
Utgick |
|
| Sista tid för bud online: |
måndag 25 april 2016 |
- Specialauktion
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: barnporträtt flicka lior litografier löst blad porträttmåleri ron lior serigrafi svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



