ART / Lithographs / Silkscreen 8157399
nr 815 7399
SILKSCREEN
Efter Picasso, Sign i tryck, subject size: 57x41,
Efter Picasso, Sign i tryck, motivets mått: 57x41
1000
SEK 500
Monday Mars 25 2013
at 18:18:10
21/3 10:20:49