ART / Lithographs / Silkscreen 7325560
nr 732 5560
SILKSCREEN
Efter Andy Warhol, Marilyn Monroe, Osignerad & onumrerad, ramens innermått: 90x90,
Efter Andy Warhol, Marilyn Monroe, Osignerad & onumrerad, ramens innermått: 90x90
2500
SEK 2000
Monday December 19 2011
at 18:26:37
18/12 17:19:22