KONST / Litografier / Serigrafi 11744257
nr 1174 4257
Bo Larsson
(f. 1945), Sverige
Serigrafi, Stockholmsmotiv. Signerad, numrerad 21/150, motivet: 27x39 cm
Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 9 april 2018
kl 20:06:31
500 kr
600 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)