KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 16374338
nr 1637 4338
Skulptur
Oidentifierad konstnär. Signerad H Edwards, "Leg warmer". Signerad, daterad -84. Höjd: 63 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
350 kr
måndag 26 augusti 2024
kl 20:56:39
22/8 02:13:07
300 kr
24/8 10:19:56