KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17355125

nr 1735 5125

Skulptur

LeJan, Belgien, 1900-talets första hälft. Skulptur i form av fisk. Glaserad keramik med krackelyrer. Höjd: 31 cm. Längd: 40 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 27 oktober 2025
kl 19:50:23

27/10 18:19:14 1      Vinnande bud