KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17515037

nr 1751 5037

Kaj Fogelberg

(f. 1944), Sverige

Skulptur, Päron, Keramik. Signerad, numrerad 374/450. Höjd: 24 cm

Kaj Fogelberg, svensk keramiker född 1944.

Utrop:

700 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 december 2025
kl 19:59:24

Kaj Fogelberg

Läs mer om Kaj Fogelberg
Tilgman Keramik