KONST / Skulptur & konsthantverk / Skulptur 17429168

nr 1742 9168

Skulptur

flicka med spade, marmor, märkt Pyrochrom Gladenbeck Berlin. Patent Angemeld. Signerad Pilar. Höjd: 41 cm

Kondition: lagning, ett finger saknas

Utrop:

700 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 24 november 2025
kl 20:37:41