KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Screentryck / grafiskt blad / 16152092
*
nr 1615 2092
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Screentryck / grafiskt blad /, Signerad, numrerad 73/130, sköldpadda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 april 2024
kl 19:54:03
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
21/4 09:32:15
1
Vinnande bud
22/4 18:57:02
1
justering av budtak
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller grafiskt blad robert hilmersson screentryck sköldpadda svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:38
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:36
-
8188 Akvarell
Eva Ekberg. Signerad, daterad 2003, Clematis. Akva..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:47
-
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:35
-
8009 Akvarell
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:12
*
Robert Hilmersson
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
Läs mer om Grafik
nr 1615 2092
Robert Hilmersson
(f. 1973), Sverige
Screentryck / grafiskt blad /, Signerad, numrerad 73/130, sköldpadda, 25x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x38 cm
Robert Hilmersson, svensk konstnär född 1973.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 1.000 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 april 2024 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 21/4 09:32:15 | 1 | Vinnande bud |
| 22/4 18:57:02 | 1 | justering av budtak |
- Tema
22 apr
Grafik
Tema Grafik är en auktion med litografier, etsningar och annan grafik av konstnärer som Fernandez Arman, Enrico Baj, Helene Billgren, Ola Billgren, Olle Bonniér, Birgit Broms, Curt Burström, Marc Chag ...
Läs mer om Grafik
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller grafiskt blad robert hilmersson screentryck sköldpadda svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
8022 Akvarell
Alexandre Mohr, med dedikatiion till Signhild de P..//
Aktuellt bud: 700 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:38 -
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:36
-
8188 Akvarell
Eva Ekberg. Signerad, daterad 2003, Clematis. Akva..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:47 -
8315 Akvarell
F Lachner, Signerad, Damm, 35x49 cm, yttermått ink..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 19:35 -
8009 Akvarell
Hugo Carlberg (1880-1943), Sverige. Monogramsigner..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
26 jan kl 18:12



