MÖBLER / Skåp & hyllor / Schatull 5588698

nr 558 8698

Schatull

1700-tal, senbarock, på senare benställning, mahogny, intarsia med skråsymboler, längd: 77, djup: 58, höjd: 93

Kondition: slitage, skador, kompletterad/omarbetad

Utrop:

2.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 15 december 2008