KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Rödkritor 5518608

nr 551 8608

Rödkritor

2 st, signerade Knöppel, varav 1 råddjur, 1 älgar, 16x31 resp 23x24

Utrop:

100 kr

Såld:

250 kr

måndag 10 november 2008
kl 17:42:07