KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Rödkrita 4958611

nr 495 8611

Rödkrita

1700-tal, ängel, beskuren, 21x16, 5 (skador)

Utrop:

1.500 kr

Såld:

14.000 kr

måndag 12 november 2007