KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Reklamaffisch 10166064

nr 1016 6064

Reklamaffisch

Admiral Cigarettes, 78x55, omkring sekelskiftet 1900

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 1 februari 2016
kl 18:36:37

1/2 12:19:07 1      100 kr
1/2 18:29:45 2      Vinnande bud