ART / Sculptures and works of art / Praktkannor 9838487
nr 983 8487
Praktkannor
one pair, metal, 19th century, height: 55 cm, wear.
1 par, metall, 1800-tal, höjd: 55 cm
Condition: slitage
3000
SEK 2600
Monday September 28 2015
at 20:50:21
26/9 11:31:23