KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Mapp 12144006
nr 1214 4006
Mapp
med teckningar och skisser, ca 35 st
Kondition: slitage
Utrop:
800 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 29 oktober 2018
kl 18:54:56
100 kr
350 kr
600 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
1.100 kr