MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Pianopall 9166106
nr 916 6106
Pianopall
1800-tal, slitage
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 6 oktober 2014
kl 18:56:32
3/10 13:38:00
150 kr
5/10 00:30:12