KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12476408
*
nr 1247 6408
Pasteller
Oidentifierad konstnär. Ett par, Porträtt, 55x47
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 8 april 2019
kl 18:25:39
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
8/4 18:12:58
1
1.000 kr
8/4 18:14:16
2
1.100 kr
8/4 18:14:30
3
1.200 kr
8/4 18:15:42
1
Vinnande bud
8/4 18:20:39
3
1.400 kr
8/4 18:20:39
1
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller pasteller porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20
*
Pasteller
Läs om budbetjänten
nr 1247 6408
Pasteller
Oidentifierad konstnär. Ett par, Porträtt, 55x47
| Utrop: | 1.500 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 8 april 2019 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 8/4 18:12:58 | 1 | 1.000 kr |
| 8/4 18:14:16 | 2 | 1.100 kr |
| 8/4 18:14:30 | 3 | 1.200 kr |
| 8/4 18:15:42 | 1 | Vinnande bud |
| 8/4 18:20:39 | 3 | 1.400 kr |
| 8/4 18:20:39 | 1 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller pasteller porträtt porträttmåleri vattenfärg
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:22 -
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 20:20



