Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 12476408



*

nr 1247 6408


Pasteller

Oidentifierad konstnär. Ett par, Porträtt, 55x47


Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

Sista tid för bud online:

måndag 8 april 2019
kl 18:25:39


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
8/4 18:12:58 1      1.000 kr
8/4 18:14:16 2      1.100 kr
8/4 18:14:30 3      1.200 kr
8/4 18:15:42 1      Vinnande bud
8/4 18:20:39 3      1.400 kr
8/4 18:20:39 1      (budbetjänt)


Läs om budbetjänten
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller pasteller porträtt porträttmåleri vattenfärg
  • 6381 Akvarell
    Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:22
  • 8033 Akvarell
    Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 18:29
  • 8070 Blandteknik
    4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:33
  • 8063 Collage
    Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
     

    Auktionen avslutas
    om en vecka
    26 jan kl 20:20




Ladda ner broschyr