KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 17339331

nr 1733 9331

Kerstin Andrae

(1915-2010), Sverige

Pasteller, 3 st, Kerstin Andrae (1915-2010), Sverige, Landskap, monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 32x42 - 51x41

Kerstin Andrae, svensk bildkonstnär född 1915, död 2010.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 20 oktober 2025
kl 18:22:49

17/10 20:37:21 1      100 kr
19/10 08:50:42 2      Vinnande bud

Kerstin Andrae

Läs mer om Kerstin Andrae