KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 17339331
nr 1733 9331
Kerstin Andrae
(1915-2010), Sverige
Pasteller, 3 st, Kerstin Andrae (1915-2010), Sverige, Landskap, monogramsignerade, yttermått inklusive ram: 32x42 - 51x41
Kerstin Andrae, svensk bildkonstnär född 1915, död 2010.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:22:49
17/10 20:37:21
100 kr
19/10 08:50:42
Kerstin Andrae
Läs mer om Kerstin Andrae