KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pasteller 11486202

nr 1148 6202

Pasteller

2 st. J Henry Schäf, Damporträtt, signerad och daterad 1921,38x29

Utrop:

1.200 kr

Såld:

800 kr

måndag 4 december 2017
kl 18:24:05

4/12 17:27:37 1      Vinnande bud