KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14964130
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita le café noir pastell sture hemmin vattenfärg
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita le café noir pastell sture hemmin vattenfärg
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18



