KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 13051368
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt färgkrita kvinna kvinnor pastell porträttmåleri stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller damporträtt färgkrita kvinna kvinnor pastell porträttmåleri stig månsson svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige vattenfärg
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 20:58



