KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14177474
nr 1417 7474
Pastell
Signerad Pauli. Bildmått: 32x20cm, yttermått inklusive ram: 43x31cm
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 6 september 2021
kl 18:04:55
150 kr
250 kr
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr