KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6093114
nr 609 3114
Pastell
Signerad, Landskapsmotiv, 10x20
Utrop:
100 kr
Såld:
450 kr
måndag 9 november 2009
kl 19:07:09
200 kr
200 kr
300 kr
300 kr
400 kr