KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10245214
nr 1024 5214
Pastell
signerad. -66, Landskap, motivet: 48x68
Utrop:
400 kr
måndag 14 mars 2016
kl 19:05:16