KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 10895643

nr 1089 5643

Pastell

signerad, KK, 1949, fjäll, 26x33

Utrop:

500 kr

måndag 13 februari 2017
kl 19:27:59