KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5348023

nr 534 8023

Pastell

signerad Ch Jos. Watelet, Parismotiv, 40x52

Utrop:

1.500 kr

Såld:

3.300 kr

måndag 4 augusti 2008