Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7595435



*

nr 759 5435


Pastell

sign -57, stilleben, 20x16


Följerätt

Ja

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

Sista tid för bud online:

måndag 21 maj 2012
kl 17:25:54


  • Budhistorik
Tid Kund Bud
20/5 23:59:37 1      Vinnande bud



  • Specialauktion
bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 7194 Pastell
    Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 18:33
  • 7166 Pastell
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
    Aktuellt bud: 500 kr

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 20:58
  • 6485 Pasteller
    2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
     

    Auktionen avslutas
    imorgon
    19 jan kl 19:24




Ladda ner broschyr