KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14886404
nr 1488 6404
Pelle Ã…berg
(1909-1964), Sverige
Pastell, Ej signerad, 47x34 cm, yttermått inklusive ram: 63x49 cm
Kondition: intygas av sonen a tergo
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 5 september 2022
kl 19:32:48
5/9 12:45:26
2.000 kr
5/9 16:58:28
Pelle Ã…berg
Läs mer om Pelle Ã…berg