Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 6732568



*

nr 673 2568


PASTEL

unsigned, still life with fruits, 31x39,


Osignerad, fruktstilleben, 31x39


Estimate:

100

Sold:

SEK 150

Auction date:

Monday December 13 2010
at 17:43:14


  • Bid history
Time Bidder Bid
13/12 14:43:16 1      100 kr
13/12 16:29:50 2      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller fruktstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 7194 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 18:33
  • 7166 PASTEL
    Stig Claesson Slas (1928-2008), Sweden. Signed, da..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 20:58
  • 6485 PASTELS
    2 pcs, Carl Brandt. Signed, landscape, 16x48 cm, o..//
     

    Auction ends
    this Monday
    19 jan at 19:24




Ladda ner broschyr