KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9201104
nr 920 1104
Pastell
Oidentifierad konstnär, signerad, Porträtt, 40-tal, 60 x 48
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 27 oktober 2014
kl 19:25:08
150 kr