Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastel 17474096



*

nr 1747 4096


PASTEL

unidentified artist. No signature, lamm, 29x40 cm, outer dimensions including frame: 51x62,


Oidentifierad konstnär. Ej signerad, lamm, 29x40 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm


Estimate:

500

Auction date:

Monday December 8 2025
at 18:20:09


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller ej signerad färgkrita lamm pastell vattenfärg
  • 8204 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:18




Ladda ner broschyr