KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16306275
nr 1630 6275
Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ej signerad, 54x45 cm, yttermått inklusive ram: 80x88 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 1 juli 2024
kl 20:03:42
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
450 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr