KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6834524
*
nr 683 4524
Pastell
Landskap, 45x36
Utrop:
200 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 28 februari 2011
kl 19:02:58
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/2 22:22:04
1
100 kr
28/2 14:43:51
2
150 kr
28/2 15:16:44
2
200 kr
28/2 16:51:52
1
200 kr
28/2 16:52:38
1
250 kr
28/2 18:57:58
2
Vinnande bud
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
7194 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:33
-
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:58
-
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:24
*
Pastell
nr 683 4524
Pastell
Landskap, 45x36
| Utrop: | 200 kr |
|---|---|
| Såld: | 300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 28 februari 2011 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 26/2 22:22:04 | 1 | 100 kr |
| 28/2 14:43:51 | 2 | 150 kr |
| 28/2 15:16:44 | 2 | 200 kr |
| 28/2 16:51:52 | 1 | 200 kr |
| 28/2 16:52:38 | 1 | 250 kr |
| 28/2 18:57:58 | 2 | Vinnande bud |
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell vattenfärg
-
7194 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 18:33 -
7166 Pastell
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 20:58 -
6485 Pasteller
2 st, Carl Brandt, Signerad, Landskap, 16x48 cm, y..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
19 jan kl 19:24



