KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16695085

nr 1669 5085

Kjell Sörensen Ringi

(1939-2010), Sverige

Pastell, Ej signerad, yttermått inklusive ram: 67x92cm

Kjell Sörensen Ringi, svensk målare född 1939, död 2010.

måndag 16 december 2024
kl 20:58:15

Kjell Sörensen Ringi

Läs mer om Kjell Sörensen Ringi