KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9109199
nr 910 9199
Ivar Morsing
(1919-2009), Sverige
Pastell, Ivar Morsing (f. 1919), "Konspiration", signerad, -55, motivet: 32x40
Ivar Morsing, svensk målare och grafiker född 1919, död 2009.
Utrop:
800 kr
Såld:
800 kr
måndag 8 september 2014
kl 20:58:05
4/9 17:59:48
7/9 16:55:44
700 kr
Ivar Morsing
Läs mer om Ivar Morsing