KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11457052
nr 1145 7052
Gösta Bjelkebo
(1904-1974), Sverige
Pastell, Paris 1956. 35x46
Gösta Bjelkebo, svensk bildkonstnär född 1904, död 1974 .
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 20 november 2017
kl 20:27:44
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
1.000 kr
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
6
1.100 kr
1.200 kr
6
1.500 kr
1.400 kr
6
1.500 kr (Budbetjänt)
20 nov
Retro - 50/60-tal
Läs mer om Retro - 50/60-tal
Gösta Bjelkebo
Läs mer om Gösta Bjelkebo