KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9996055
nr 999 6055
Pastell
Gösta Bielke, kvinna, Paris, signerad. 54x45
Utrop:
600 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 december 2015
kl 20:04:12
100 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr