Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

 
bakg

  ART / Watercolor paintings & Drawings / Pastell 4318043



*

nr 431 8043


Pastell

Lenght: ()


Fruktstilleben, sign 45, 45x35


Estimate:

100

Sold:

SEK 100

Auction date:

Monday October 2 2006
at 16:00:00


  • Bid history
Time Bidder Bid
26/9 00:35:25 1      Vinnande bud


bakg

  • Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller fruktstilleben färgkrita pastell stilleben vattenfärg
  • 8360 PASTEL
    Monogramsignerad AE, modell, sheet: 36x25 cm, oute..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 18:11
  • 8204 PASTEL
    unidentified artist. No signature, indoor picture,..//
     

    Auction ends
    this Monday
    26 jan at 20:18




Ladda ner broschyr