KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 11652420
nr 1165 2420
Evy Låås
(1923-1999), Sverige
Pastell, Vårmotiv, signerad, 68x40
Evy Låås, född 1923, död 1999, svensk målare, tecknare och författare.
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 26 februari 2018
kl 20:06:45
20/2 22:04:50
Evy Låås
Läs mer om Evy Låås