KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16045172
nr 1604 5172
Eskil Nordell
(f. 1921), Sverige
Pastell, Signerad, daterad Paris -58,30x48 cm, yttermått inklusive ram: 46x65 cm
Eskil Nordell, född 1921, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 11 mars 2024
kl 20:09:57
300 kr
400 kr
Eskil Nordell
Läs mer om Eskil Nordell