KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9234389
nr 923 4389
Pastell
Eriki Lindström, Insjölandskap, signerad. , 31x40
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 november 2014
kl 18:25:03
9/11 10:22:04