KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 14034396

nr 1403 4396

Erik Byström

(1902-1988), Sverige

Pastell, Signerad, daterad 57, stilleben, yttermått inklusive ram: 62x54 cm

Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.

måndag 14 juni 2021
kl 18:15:53

Erik Byström

Läs mer om Erik Byström