KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 8815089
nr 881 5089
Pastell
E Lundgren, signerad, kustlandskap, 25x39 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
1.200 kr
Såld:
200 kr
måndag 17 mars 2014
kl 19:05:21
150 kr
150 kr