KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7388422
*
nr 738 8422
Pastell
Carl Brandt, Sjölandskap, motivets mått: 34x52
Följerätt
Utrop:
700 kr
Såld:
400 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 januari 2012
kl 19:46:26
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
24/1 16:40:33
1
300 kr
29/1 01:35:50
2
350 kr
30/1 19:41:26
1
Vinnande bud
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell sjölandskap vattenfärg
-
8360 Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:11
-
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18
*
Pastell
nr 738 8422
Pastell
Carl Brandt, Sjölandskap, motivets mått: 34x52
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 700 kr |
| Såld: | 400 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 30 januari 2012 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 24/1 16:40:33 | 1 | 300 kr |
| 29/1 01:35:50 | 2 | 350 kr |
| 30/1 19:41:26 | 1 | Vinnande bud |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller carl brandt färgkrita landskap landskapsmotiv landskapsmåleri pastell sjölandskap vattenfärg
-
8360 Pastell
Monogramsignerad AE, modell, bladets mått: 36x25 c..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:11 -
8204 Pastell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, interiör, 48x..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:18



