KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 7573375
nr 757 3375
Pastell
Carl Brandt, signerad -97, sjölandskap, motivets mått: 35x53
Utrop:
700 kr
Såld:
600 kr
måndag 7 maj 2012
kl 18:09:02
300 kr
550 kr
400 kr
500 kr