KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 16466161
nr 1646 6161
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Pastell, Landskap. Signerad, 50x60 cm, yttermått inklusive ram: 70x79 cm
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 30 september 2024
kl 19:33:04
27/9 14:18:58