![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 5486147
*
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop:
100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 oktober 2008
kl 17:07:23
- Läs mer...
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:56
-
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:12
*
Pastell
nr 548 6147
Pastell
A. Mellgren -51, Orre, 39x44
Utrop: | 100 kr |
---|---|
Sista tid för bud online: |
måndag 27 oktober 2008 |
- Läs mer...
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller djurmotiv färgkrita fågelmotiv orre pastell vattenfärg
-
6275 Pastell
Oidentifierad konstnär. 1800-tal, Kvinnoporträtt, ..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:56 -
6018 Pasteller
2 st, L Smidt, landskap. Signerade. Bildmått: 19x2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:12